Çevre Politikamız

İş yerlerine ulaştırdığımız sahada güvenlik ve çalışan sağlığı hizmeti, çevre politikamız kapsamında gerçekleşiyor.

Tüm çalışmalarımızda çevre bilincini göz önünde bulunuyoruz.

Çevreye Yönelik Kanun ve Yönetmeliklere Göre Hareket Ediyoruz

Göstermiş olduğumuz faaliyetlerimiz için NİDA OSGB çevre politikamız son derece önemli. Bugüne kadar hassas davranmış olduğumuzu ve çevre bilinci ile hareket ettiğimizi söyleyebiliriz. İleri seviye bir profesyonelliğin kanıtlanması, hizmetimizde çevre politikamızın da kalitesi ile oluyor. Sunduğumuz her hizmette çevreye yönelik kanun ve yönetmeliklerine göre hareket ediyoruz. Geliştirdiğimiz politikasının da yasal düzenlemelere uygun şekilde geliştirilmesini sağlıyoruz.

Çevreye yönelik kanun, yönetmelik, tüzük ve diğer yükümlülüklere uyuyoruz.

Her şeyden önce ulaştırmış olduğumuz hizmet için çevre politikalarının yasal olarak belirlenmesi söz konusu. Hem yetkili personelin hem de diğer ekip çalışanlarımızın bu konuda titiz davranmasına önem veriyoruz. Gereken bilgilendirmeleri yaparak, hizmet niteliğimiz kapsamında çevreyi korumanın da ilk sıralarda yer almasını sağlıyoruz.

ISO 14001 Standardında Çevre Yönetim Sistemi

Çevre koruma bilincinin yasal olarak sağlanması önemli. Çevre politikamız geliştirilirken, her türlü yasal mevzuatı göz önünde bulundurmak yeterli olacaktır. Sunulan her türlü faaliyetin yasalara tabi tutulması, firmalar ile güvenlik anlayışının da daha kolay oluşmasını sağlıyor. Çalışanlar için oluşturmak istediğimiz iş sahasında, gelecek nesilleri de düşünüyoruz. Ekip arkadaşlarımızın da politikamıza ayak uydurması, gereken çalışmaların belirlenmiş olan nitelikler üzerinden gerçekleşmesi, disiplinli çalışma anlayışımız ile oluyor. Güvenliği sağlarken, geleceğimizi güvence altına alan her koşulu iyileştirmeye çalışıyoruz.

Geleceğimiz için daha yaşanılır bir dünya…

  • Yarınlarımız için neden bugünkünden daha yaşanabilir bir dünya olmasın. Biz gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için elimizden geleni yapıyoruz…
  • Çevre kazalarını önlemek için gerekli tedbirleri alıyoruz.
  • Tedarikçilerimizin çevre konusunda duyarlılığını arttırmak adına bilgi veriyoruz.
  • Tüm çalışanlarımıza çevre bilinci ve NİDA OSGB Çevre Politikası aşılıyoruz.
  • Üretim faaliyetleri sonucunda ortaya çıkan atıkları azaltma yönünde çalışmalar yapıyoruz.
  • Firmaların mevcut olan atıklarını kanunlara uygun şekilde imha ediyoruz.

NİDA OSGB Çevre Politikası ile yaşanılır bir dünya;

Profesyonel hizmet anlayışı ile mümkün oluyor.

Güncel Haberler

  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.