Kalite Politikamız

Hizmetimizde kaliteden ödün vermiyoruz. Her yeni adımda geliştirdiğimiz kalite politikamız ile NİDA OSGB olarak hedefimiz her zaman daha iyisi…

Ortak Sağlık Güvenlik Birimi hizmetinde, kalite vazgeçilmez olmalıdır.

nida osgb kalite politikamiz

NİDA OSGB Hizmet Kalitesi

İş yerlerinde güvenli çalışma koşullarının oluşması, çalışanların sağlıklarından ödün vermeyecek şekilde bilinçli ve disiplinli olması bizim işimiz. NİDA OSGB Kalite politikamız sunduğumuz hizmetin öncelikle insani boyutunu düşünerek hareket etmek. Her zaman yaptığımız işin olumsuz sonuçlarının telafi edilemeyecek düzeyde olduğunu bilerek hizmet veriyoruz. Kalitemiz, tedbirli davranmak ve titiz çalışmaktan geliyor.

Yasal Mevzuatları Biliyoruz

Firmalara sunduğumuz hizmetin ciddiyetinin farkındayız. İşyeri güvenliği, çalışan sağlığı gibi alanlarda çıkarılmış olan kanunları, yönetmelikleri ve tüzükleri takip ediyoruz. Aldığımız önlemler, verdiğimiz kararlar; elbette yasal çerçeve kapsamında.

Zaman zaman gelişen ve değişen yasalara göre kendimizi geliştirmeyi ihmal etmiyoruz. Takından takip ettiğimiz gelişmelere göre iş yerlerimizde güvenlik ve iş sağlığı için gereken güncellemeleri yapıyoruz.

Yasalara uygun Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi…

Özel Koşullara Göre Karar Veriyoruz

NİDA OSGB olarak kalite politikamız, tüm detayları ile belirleniyor. Firmaların memnuniyetini sağlamanın yanında, karşılıklı güvenin oluşturulması sunduğumuz hizmette kaliteyi garanti etmemiz ile oluyor. Firmanızın özel koşullara göre karar verilmesi, yapılacak olan faaliyetlerde özel koşulların göz önünde tutulması son derece önemli.

Size özel hizmet, alan incelemesi, bölgesel farklılıkları gözetmek, her zaman daha iyisini yapmak için gelişmek benimsemiş olduğumuz nitelikler arasında. Niteliğimizden ödün vermeden en iyisini firmalara ulaştırıyoruz.

Koşullara göre hareket eden Ortak Sağlık Güvenlik Birimi…

Ekip Arkadaşlarımızı Özenle Seçiyoruz

Firma güvenliği için görevlendirilecek olan arkadaşlarımızın belgelerinin eksiksiz olması, bu alanda deneyimli olması gibi kriterlerimiz var. NİDA OSGB ekip üyeleri geliştirmiş olduğumuz politikalar hakkında bilgi sahibi olan, temel ilkelerimiz çerçevesinde hareket eden kişilerdir. Ortaklık kurduğumuz firmaların ekip arkadaşlarımızdan endişe duymadan, güvenle hizmet talep etmesini sağlıyoruz. Çevre bilinci olan, tedbirlik davranan, yavaş ve temkinli hareket eden ekip arkadaşlarımız ile karşılıklı güvenin olduğu bir hizmet kalitemiz var.

Profesyonel ekiple çalışan Ortak Sağlık Güvenlik Birimi…

Güncel Haberler

  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.